1901 Új idők VII. évf. II. kötet. 27-52. sz. 1901 ápril. 1. - szept. 30. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner,4+568 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.