Foto Zahl der Lose: 664
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3330576
16738
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arcok. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 28.5x38 cm
3347575
16739
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szobor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26,5 cm
3347571
16740
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Hordók. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26 cm 3347581
16741
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor portréja. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x28 cm 3330584
16742
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor portréja. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25,5 cm 3288508
16743
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Gondolkodó. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 cm 3288383
16744
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Portré. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán jelzett, 39x29 cm
3288376
16745
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kő és élet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x22 cm
3298283
16746
500
400
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm 2964366
16747
500
Photo
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
2849686
16748
500
Photo
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
2057249
16749
500
200
Photo
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF