Foto

Zahl der Lose: 664

cca 1932 Brassai (eredetileg Halász Gyula) (1899-1984) magyar - francia fotóművész felvételei (Éjjel Párizsban c. sorozatból), 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
16724.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1939 Albók János (1894-1980) később John Albok, magyar - amerikai fotóművész és szabómester felvételei (Játék; Gesztenye árus), 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16725.

Rufpreis:
2 400 HUF

1975 Hajas-Vető szerzőpáros performanszából 1 db modern nagyítás a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből, jelzés nélkül, 15x21 cm
16726.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

1928 Máté Olga (1878-1961) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Akt kompozíció), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16727.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1985 Saudek, Jan (1935-) cseh fotóművész felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16728.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Dísz tér 6. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm
16729.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Ostrom utca 1. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm
16730.

Rufpreis:
10 000 HUF

Erika Kiffl (1939-): Dialog fotóművészeti alkotás, számozott (269./300) és a művész által aláírt fotóművészeti alkotás, In: Erika Kiffl - Maurer Dóra: Dialog. Kiállítási katalógus. Bp., Goethe-Institut, 17x17 cm, lap: 28x20 cm
16731.

Rufpreis:
8 000 HUF

16732.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2021 Baross Amália (1990-): Hajnal (Budapest, Halászbástya), fotó, hátoldalon feliratozva, 30,5×39,5 cm
16733.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): Piac. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
16734.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
16737.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF