Brenger, F.: Die Ausrüstung der Stoffe aus Pflanzenfasern. Ein Überblick über die wichtigsten Arbeiten und Maschinen. Bibliothek der gesamten Technik 205. Band. Leipzig, 1913, Dr. Max Jänecke, VI+121 p. Számos szövegközti illusztrációval. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Preuss, [Emil]: Leitfaden für Zuckerfabrikchemiker zur Untersuchung in der Zuckerfabrikation vorkommenden Produkte und Hilfsstoffe. Berlin, 1892, Julius Springer, VII+(1)+120 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. I. köt.: Összesítő kimutatások. Bp., 1902, Athenaeum, XXV+(1)+133 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.