https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 70

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.
1
20734.

Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Bp., 1899, K.M. Természettudományi Társulat, kopott egészvászon kötés.
1
20735.

Dr. Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Bp., 1899, K.M. Természettudományi Társulat, kopott egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ipari szakkönyvtár 3 kötet: Vízvezeték szerelés, Gépkezelés, Villamos szerelés
1
20736.

Ipari szakkönyvtár 3 kötet: Vízvezeték szerelés, Gépkezelés, Villamos szerelés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1968 A Repülés - űrrepülés - a Magyar Honvédelmi Szövetség lapja magazin XXI. évfolyama. bekötve.
1
20737.

1968 A Repülés - űrrepülés - a Magyar Honvédelmi Szövetség lapja magazin XXI. évfolyama. bekötve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Albert Saladini - Pascal Szymezak: Harley Davidson. Augsburg, 2003., Weltbild.Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
1
20738.

Albert Saladini - Pascal Szymezak: Harley Davidson. Augsburg, 2003., Weltbild.Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Udo Paulitz: Porsche Traktoren. Köln,én,Komet. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20739.

Udo Paulitz: Porsche Traktoren. Köln,én,Komet. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
1
20740.

,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tarnóczy Tamás: Akusztika. Hangnyomás, hangosság, zajosság. Bp., 1984, Akadémiai, 269+1 p. Kiadói kartonált papírkötés
1
20741.

Tarnóczy Tamás: Akusztika. Hangnyomás, hangosság, zajosság. Bp., 1984, Akadémiai, 269+1 p. Kiadói kartonált papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
20742.

3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
20743.

Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdős Andor, Jakab Árpád, Somogyi Imre,: Szerelvénykönyv. Műszaki adatok és méretek. I. Bp., 1958. Műszaki. 512p. Kiadói egészvászon kötésben
1
20744.

Erdős Andor, Jakab Árpád, Somogyi Imre,: Szerelvénykönyv. Műszaki adatok és méretek. I. Bp., 1958. Műszaki. 512p. Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1947, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 152 p. Kiadói papírkötésben. a ragasztás elvált
1
20745.

Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1947, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 152 p. Kiadói papírkötésben. a ragasztás elvált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse