Bücher: Technik

Zahl der Lose: 70

"Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau,1973,VEB Sachsenring Automobilwerke, 80 p. 2 melléklettel. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
20746.

Rufpreis:
1 600 HUF

20747.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kottász József. Ólomvegyületek ólomtartalmának meghatározása feltárásos módszerrel. Doktori értekezés. Bp., 1943. (Kertész József könyvnyomdájában Karcagon) 39 p. Kiadói papírborítóval
20748.

Rufpreis:
2 000 HUF

Plank Jenő: Szervetlen kémiai elemzési módszerek.I. Minőségi elemzés. Bp., 1944. Hungária. 304p. Kiadói papírkötésben néhány foltos lappal.
20749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ödönfi László: Tetőszék-táblázatok. 20 táblázattal, 70 ábrával és magyarázó szöveggel. Bp., 1924, Vállalkozók Lapja (Otthon-ny.), 91+(1) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Brenger, F.: Die Ausrüstung der Stoffe aus Pflanzenfasern. Ein Überblick über die wichtigsten Arbeiten und Maschinen. Bibliothek der gesamten Technik 205. Band. Leipzig, 1913, Dr. Max Jänecke, VI+121 p. Számos szövegközti illusztrációval. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
20751.

Rufpreis:
2 000 HUF

Preuss, [Emil]: Leitfaden für Zuckerfabrikchemiker zur Untersuchung in der Zuckerfabrikation vorkommenden Produkte und Hilfsstoffe. Berlin, 1892, Julius Springer, VII+(1)+120 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20752.

Rufpreis:
2 000 HUF

20753.

Rufpreis:
2 000 HUF

20754.

Rufpreis:
2 000 HUF

Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.
20755.

Rufpreis:
1 800 HUF

20756.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20757.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF