Bücher: Technik Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3357665
20734
500
Books: Technics
3389904
20735
500
2200
Books: Technics
Dr. Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Bp., 1899, K.M. Természettudományi Társulat, kopott egészvászon kötés.
3394060
20736
500
Books: Technics
Ipari szakkönyvtár 3 kötet: Vízvezeték szerelés, Gépkezelés, Villamos szerelés
3376198
20737
500
Books: Technics
3334846
20738
500
Books: Technics
Albert Saladini - Pascal Szymezak: Harley Davidson. Augsburg, 2003., Weltbild.Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
3334111
20739
500
Books: Technics
Udo Paulitz: Porsche Traktoren. Köln,én,Komet. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
3390193
20740
500
Books: Technics
,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
3371251
20741
500
Books: Technics
Tarnóczy Tamás: Akusztika. Hangnyomás, hangosság, zajosság. Bp., 1984, Akadémiai, 269+1 p. Kiadói kartonált papírkötés 3376544
20742
500
2200
Books: Technics
3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3360428
20743
500
2200
Books: Technics
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
3376395
20744
500
Books: Technics
Erdős Andor, Jakab Árpád, Somogyi Imre,: Szerelvénykönyv. Műszaki adatok és méretek. I. Bp., 1958. Műszaki. 512p. Kiadói egészvászon kötésben
3370517
20745
500
Books: Technics
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1947, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 152 p. Kiadói papírkötésben. a ragasztás elvált Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF