Werbungen

Zahl der Lose: 138

Régi Attema Aardgas-lucifers gyufa, tartalommal, gyufatartóban, h: 11 cm
16440.

Rufpreis:
2 000 HUF

1986 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm
16441.

Rufpreis:
3 000 HUF

16442.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
16443.

Rufpreis:
2 000 HUF

1904 Franz Hugershoff Leipzig - Moskau. Apparate und Geräte für Chemie, Physik und verwandte Zweige. Illustrierte Hauptpreisliste. / Kémiai, fizikai és egyéb laboratóriumi felszerelések, eszközök árlistája. Számos fekete-fehér illusztrációval. Többnyelvű (német, angol, francia, orosz). Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé vetemedett kötéstáblával, helyenként sérült, kijáró lapokkal, ázásnyomokkal.
16444.

Rufpreis:
6 000 HUF

16445.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1947-1948 Bp., Pollák Jenő 3 db reklámnyomtatványa (építőanyag-árjegyzékek), változó állapotban
16446.

Rufpreis:
1 400 HUF

1939 Hódmezővásárhely, Vincze Sándor mész- és festékkereskedése reklámos naptár, ifj. Dura Lajos-ny., 47,5x63 cm
16447.

Rufpreis:
3 000 HUF

23 db Szerencsi Cukorgyár és Csokigyár címke
16448.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

34 db tokaji boros címke
16449.

34 db tokaji boros címke

Rufpreis:
2 800 HUF

Laguiole kések, bicskák katalógusa, gazdag fotóanyaggal illusztrálva, francia nyelven. Kiadói mappában.
16450.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes reklám tétel, papírzacskók régi és modern (Üdülésből képes levelezőlap, Magyar Posta, ICO, stb.)
16451.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF