Werbungen

Zahl der Lose: 138

cca 1912 Lutz Ede és Társa, gyémántfesték szecessziós reklámnyomtatvány, kétoldalas, kissé gyűrött, lapszéli egészen apró sérüléssel
16489.

Rufpreis:
2 400 HUF

1936-1949 Hódmezővásárhely, Vincze Sándor mész- és festékkereskedése reklámos zsebnaptárak és üres notesz, össz. 3 db
16490.

Rufpreis:
1 400 HUF

1928 Magyar Általános Kőszénbánya Rt. - Közlemények a ,,Citodur" védjegyű tatai bauxitcementről. Bp., Rigler József Ede-ny., 1 sztl. lev.+ 15 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal. + Elaston rugalmas betonpadló, gyártja: Gosztonyi és Társa Építőipari és Műszaki Kft., képes reklámprospektus, kissé viseltes állapotban, sérüléssel, kihajtva: 23x56 cm
16491.

Rufpreis:
1 400 HUF

Retró kártyanaptár tétel: kb. 250 db vegyes kártyanaptár, változatos témában, közte egyformákkal
16492.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró szalvétagyűjtemény, 80 db
16493.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

1939 Hódmezővásárhely, Vincze Sándor mész- és festékkereskedése reklámos falinaptár, dekoratív kartonon, a címlapon és kartonon kisebb sérülésekkel, egyébként jó állapotban, 23x15 cm
16494.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1950 Vegyianyag Nagykereskedelmi N. V., kozmetikai, háztartási és vegyipari cikkek árjegyzéke. Bp., Szikra-ny., 72 p. Kiadói papírkötés, helyenként foltos.
16495.

Rufpreis:
2 000 HUF

1951 Szakmai útmutató. Az Állami Hirdető Vállalat távbeszélő előfizetők reklámjait tartlamzó kiadvány (korai szaknévsor) 18 p. szép állapotban
16496.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db reklámnyomtatvány: Dr. Helvey Tivadar Vegyészeti Gyára készítményeit ismertető prospektus, 2 sztl. lev. + Solymos Ignácz, ill. Neufeld Géza: Csont, bőr és kazein enyv házi, kisüzemi és gyári gyakorlati előállítása c. könyv reklámlapjai
16497.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 Siemens Rádió - rádiók és egyéb termékek képes ismertetője, 16p
16498.

Rufpreis:
2 800 HUF

1936 Bp. VIII., László Lajos és Gyula Hentesárugyár Rt. árlistája levelezőlapként elküldve
16499.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek kétoldalas szórólapja, 24×17 cm
16500.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF