https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 232

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1952 III. Magyar Békekongresszuson a Sportcsarnokban felhívás a kongresszushoz és az 5 nagyhatalomhoz francia nyelven 4 oldalas gépirat /  1952 III. At the Hungarian Peace Congress in the Sports Hall, invitation to the congress in French, 4-page typescript
1
17249.

1952 III. Magyar Békekongresszuson a Sportcsarnokban felhívás a kongresszushoz és az 5 nagyhatalomhoz francia nyelven 4 oldalas gépirat / 1952 III. At the Hungarian Peace Congress in the Sports Hall, invitation to the congress in French, 4-page typescript

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1953-1955 A Kincses Kalendárium 1953., 1954., 1955. évi számai (3 db). Szerk.: Szentkirályi János. Bp., Szabadság Lapkiadó Vállalat kiadása. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérült, kopott borítókkal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1
17250.

1953-1955 A Kincses Kalendárium 1953., 1954., 1955. évi számai (3 db). Szerk.: Szentkirályi János. Bp., Szabadság Lapkiadó Vállalat kiadása. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérült, kopott borítókkal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Színházi nyomtatvány tétel: Pesti magyar színház plakát reprint, Belvárosi színház boríték színházi naptár műsor, 1955 Szigligeti színház plakát
1
17251.

Színházi nyomtatvány tétel: Pesti magyar színház plakát reprint, Belvárosi színház boríték színházi naptár műsor, 1955 Szigligeti színház plakát

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marc Chagall (1887-1985): Frau mit Blumenstrauß, 1956. Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 18x15 cm.
1
17252.

Marc Chagall (1887-1985): Frau mit Blumenstrauß, 1956. Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 18x15 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Országos Takarékpénztár 1956. évi számlarend.
1
17253.

1956 Országos Takarékpénztár 1956. évi számlarend.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Vegyes újságtétel, érdekes kordokumentumokkal, főleg 1956 november 1-4 közötti számok.
1
17254.

1956 Vegyes újságtétel, érdekes kordokumentumokkal, főleg 1956 november 1-4 közötti számok.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Az Irodalmi Újság éves számai a forradalmi évből, egészen a november 1. számig
1
17255.

1956 Az Irodalmi Újság éves számai a forradalmi évből, egészen a november 1. számig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Irodalmi Újság 3 száma, április 28., szeptember 29., október 6., kissé viseltes állapotban
1
17256.

1956 Irodalmi Újság 3 száma, április 28., szeptember 29., október 6., kissé viseltes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban
1
17257.

1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
1
17258.

1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve
1
17259.

1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 Vegyes opera műsor és prospektus tétel
1
17261.

cca 1960 Vegyes opera műsor és prospektus tétel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse