1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap - A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Benne számos érdekes írással (Herczeg Ferenc: Utazás Nagy-Magyarországba; Márai Sándor: Egy nap emléke; stb.), fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, 100 p.
1938 Bologna + Ferrara, 2 db olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia nyelven. Az egyik címlapján román turisztikai vállalat (Romania, Societate Comerciala Oficiala de Turism) bélyegzőjével.
1939 Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme. Grafikus történelem-ábrázolás I. rész. Bp., 1939, szerzői kiadás (Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet-ny.), kissé viseltes kiadói papírborítóval, kihajtva: 69x85 cm + 3 db leszármazási tábla: Az Árpád-ház, az Anjou-ház, a Habsburg és Habsburg-Lotharingiai ház nemzedékrendje, kissé foltos, 22x17,5 cm körül