Antik Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3338862
12282
487
Antique
Antik billenthető fedelű kínáló, 4 lábon, m: 15 cm 3331018
12283
487
Antique
Kossuth fejes szenes vasaló 19x22 cm 3337923
12284
487
22000
Antique
3335380
12285
487
Antique
Rohály Mária (-): Fohász. Tűzzománc, sáragérz-elemez, hátoldalán címkén jelzett. 20×15 cm. Fakeretben. 3335332
12286
487
Antique
Radnai Zoltán (1960-): Madonna Jézussal. Tűzzománc, 19,5×13 cm, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben 3337266
12287
487
Antique
Corona 1917 írógép, tokjában, tok zárja leesett, kis hibákkal, de összességében jó állapotban. 3336424
12288
487
Antique
Goldinger ezüstözött szerelékes méh alakú méztartó, üveg tartállyal, h: 15,5 cm 3336388
12289
487
Antique
Wawel fej másolat. Gipsz, fa tartóban, kis kopással, 20x15,5 cm /// A Wawel fejek reneszánsz fafejszobrok, amelyek a krakkói Wawel királyi kastély képviselőházának mennyezetét díszítik.
3336387
12290
487
Antique
3338185
12291
487
Antique
Japán jelenetes bronz kínáló, Meiji korszak, cca 1880-1900, 13x9 cm 3338182
12292
487
Antique
Barokk réz gyertyatartó, m: 26 cm 3338171
12293
487
Antique
2 darab réz sütőforma, d: 22 cm alatt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF