Foto Zahl der Lose: 583
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329586
17572
486
Photo
cca 1880-1910 Régi fotóalbum, dekoratív fémveretekkel díszített, bordó bőrborítással, benne 8 db keményhátú fotóval (közte Strelisky, Budapest; "Wólsek Cároly Szegzard" [Szekszárd]; stb.), nagyrészt üres, helyenként kissé sérült albumlapokkal, kissé viseltes, foltos borítóval, 29x23,5x7 cm
3327542
17573
486
Photo
cca 1975 A szocialista országok katonai attaséi megkoszorúzzák a Tanácsköztársasági emlékművet a Dózsa György úton Budapesten, fotó, jó állapotban, 18×24 cm 3205906
17574
486
Photo
Vegyes portrék, 13 db kartonra kasírozott fotó, változó méretben és állapotban
3311584
17575
486
Photo
Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban
3323049
17576
486
Photo
Elefántok a városban, eltérő időben készült felvételek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 10x15 cm
3255751
17577
486
Photo
3261128
17578
486
Photo
3240476
17579
486
Photo
3137516
17580
486
Photo
1931 Hutter és Lever rt. Magyar-Holland margaringyárak rt. a rákospalotai olajgyárben töltött délután emlékére. nagy méretű fotó, kartonon 33x25 cm
3264511
17581
486
Photo
Vegyes fotó tétel, kb. 300 db, klf. témában (rendezvények, családi fotók, stb.), dobozban 3207974
17582
486
Photo
1921 Gyár / erőmű enteriőrje, csoportkép munkásokkal, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé viseltes állapotban, 30,5x24 cm
3287451
17583
486
Photo
cca 1930 Vadászat télen. Eredeti vintage fotó, üvegezett keretben 13x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF