Foto Zahl der Lose: 583
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3292237
17000
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Judit. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x19,5 cm
3292236
17001
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Templomtorony. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x21,5 cm
3292242
17002
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
3292244
17003
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Nénike. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
3281895
17004
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kopással, 38x19 cm
3281896
17005
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szentendre. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 21x39 cm 3281898
17006
486
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Virág. Fotó, papír, kartonon, 39x15 cm
3262509
17007
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Aranybánya reggel. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x39 cm
3281899
17008
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 cm 3262499
17009
486
700
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm
3247943
17010
486
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Révész- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett,40x28 cm kiállítás pecséttel
3247947
17011
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): VIta (Öregem...)- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett, 23x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF