Foto Zahl der Lose: 583
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3284496
17389
486
Photo
cca 1870 Eördögh András portréja, keményhátú fotó Dr. Székely bécsi műterméből, 10,5×65 cm
3113130
17390
486
28000
Photo
1902 Arad, képek a városról a századfordulóról: Városháza, Pénzügyi palota, Vértanúszobor, stb.; 5 db keményhátú fotó (leporellóból), Römmler & Jonas, Dresden, változó állapotban, 10,5x16,5 cm
3279120
17391
486
3800
Photo
cca 1990-2000 Magyar film / tévésorozat szereplőiről készült felvételek, 24 db Polaroid fotó, 11x9 cm
3278747
17392
486
Photo
cca 1900-1910 Kártyázó és dohányzó fiatal férfiak, keményhátú fotó, kissé sérült, hátoldalán ragasztás nyomaival, 18x12,5 cm 3279107
17393
486
Photo
cca 2000 Magyar film forgatásán készült 4 db színes fotó, 10x15 cm
3245895
17394
486
Photo
3264500
17395
486
Photo
1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm 3284526
17396
486
Photo
cca 1870 Hölgy fotóalbummal, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, vágott karton, 14×10 cm 3325774
17397
486
Photo
cca 1900 Házaspár portréja, keményhátú fotó Ladányi ipolysági műterméből, vágott karton, felületi kopásnyomokkal, 20×11 cm 3325663
17398
486
Photo
cca 1910 Fiatal lány virágos jelmezben, keményhátú fotó Till Victor hódmezővásárhelyi műterméből, 20,5x11 cm 3329178
17399
486
Photo
cca 1910 Kislány portréja, madárral és virágokkal díszített montázs, keményhátú fotó, francia műteremből (Photographie Octave, Nancy), kissé hullámos, 16,5x10,5 cm 3329189
17400
486
Photo
cca 1910-1920 Csoportkép "Debitant" feliratú vendéglátóhely előtt, asztalon ülő kutyával, keményhátú fotó, 10,5x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF