Foto

Zahl der Lose: 583

cca 1870 Eördögh András portréja, keményhátú fotó Dr. Székely bécsi műterméből, 10,5×65 cm
17389.

Rufpreis:
1 600 HUF

1902 Arad, képek a városról a századfordulóról: Városháza, Pénzügyi palota, Vértanúszobor, stb.; 5 db keményhátú fotó (leporellóból), Römmler & Jonas, Dresden, változó állapotban, 10,5x16,5 cm
17390.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1990-2000 Magyar film / tévésorozat szereplőiről készült felvételek, 24 db Polaroid fotó, 11x9 cm
17391.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1900-1910 Kártyázó és dohányzó fiatal férfiak, keményhátú fotó, kissé sérült, hátoldalán ragasztás nyomaival, 18x12,5 cm
17392.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 2000 Magyar film forgatásán készült 4 db színes fotó, 10x15 cm
17393.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17394.

Rufpreis:
1 600 HUF

1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm
17395.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1870 Hölgy fotóalbummal, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, vágott karton, 14×10 cm
17396.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900 Házaspár portréja, keményhátú fotó Ladányi ipolysági műterméből, vágott karton, felületi kopásnyomokkal, 20×11 cm
17397.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910 Fiatal lány virágos jelmezben, keményhátú fotó Till Victor hódmezővásárhelyi műterméből, 20,5x11 cm
17398.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

cca 1910 Kislány portréja, madárral és virágokkal díszített montázs, keményhátú fotó, francia műteremből (Photographie Octave, Nancy), kissé hullámos, 16,5x10,5 cm
17399.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1920 Csoportkép "Debitant" feliratú vendéglátóhely előtt, asztalon ülő kutyával, keményhátú fotó, 10,5x16,5 cm
17400.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF