cca 1890-1900 Kosutány család tagjai, 3 testvér csoportképe: Kosutány Tamás (1848-1915) agrokémikus, mezőgazdasági szakíró; Kosutány Géza (1841-1908) királyi ítélőtáblai bíró és Kosutány Ignác (1851-1940) jogász, egyetemi tanár, később a kolozsvári egyetem rektora, jelzés nélküli keményhátú fotó, 16×11 cm
cca 1910 Wágner A. Károly hangszerkereskedő, "Wágner Hangszer-Király" portréja, kabinetfotó Uher Ödön budapesti műterméből, kissé sérült, kopottas, alja vágott, 21x13 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
cca 1941 Bárdossy László (1890-1946) diplomata, politikus, a Magyar Királyság külügyminisztere (1941), majd miniszterelnöke (1941-1942). Fotó, jelzés nélkül, 18x13 cm
1936 A Darányi-kormány tagjai eskütételüket követően, balról jobbra: Hóman Bálint vallás- és közoktatásügyi miniszter, Bornemisza Géza kereskedelem- és közlekedésügyi miniszter, Lázár Andor igazságügy-miniszter, Kánya Kálmán külügyminiszter, Rőder Vilmos honvédelmi miniszter, Fabinyi Tihamér pénzügyminiszter, Kozma Miklós belügyminiszter. Amerikai sajtófotó (Associated Press Photo, New York), a hátoldalon angol nyelven feliratozva, 23x18 cm