Soltész István: Szoross poroncsolat eljött. Népballadák háborúkról, katonákról. (Dedikált!) Bp., 1986, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Soltész István (1926-2017) újságíró, a Magyar Nemzet főszerkesztője (1982 és 1989 között) által dedikált példány.
Bús János - Maruzs Roland - Rácz Balázs: Tiszti kaszinó avagy szilárd bástyánk rései. Nevetséges esetek az '50-es évek Néphadseregének fegyelmi ügyeiből. Bp., 2003, Varietas '93 Kft. Kiadói papírkötés.
Adam Makos - Larry Alexander: Felettünk a csillagos ég. Ford.: Bozai Ágota. Szeged, 2013, Maxim Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, a lapéleken kis folttal.
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött