Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 38

20943.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Österreich und dessen Zukunft II. Hamburg, 1847. Ludwig Giese. 238p. Kiadói, sérült papírborítóval
20944.

Rufpreis:
2 400 HUF

20945.

Rufpreis:
3 000 HUF

Blake Bailey: A Tragic Honesty: The Life and Work of Richard Yates. New York, 2004. Picador, 671p. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval., volt könyvtári példány, jó állapotban
20946.

Rufpreis:
1 800 HUF

20947.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beschreibendes Verzeichnis der altdeutschen Handschriften in ungarischen Bibliotheken. Band 1 Bp. 1969. MTA. 222 p + VII. t. Sérült papírkötésben
20948.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20949.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ken Follett: Code zero. New York, 2001, Signet. Kiadói papírkötésben.
20950.

Rufpreis:
1 200 HUF

Loudons Leben Und Thaten. Zweyter Theil - Wien, 1791. Hartl . 310 + 30 p. Korabeli, aranyozott, sérült gerincű egészbőr kötésben
20951.

Rufpreis:
1 200 HUF

C. Plini Caecili Secundi Epistularum: Libri Novem: Epistularum ad Traianum Liber Panagyricus. Ex recensione Henrici Keilii; Lispiae 1870. Teubner, 261p. Korabeli félvászon kötésben
20952.

Rufpreis:
1 000 HUF

The Goetia. The Lesser Key of Solomon the King. clavicula Salomonis Regis. Translated by Samuel Liddell, Macgregor Mathers. 1997, Weiser Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20953.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20954.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF