Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 38

Russell Brunson: Traffic Secrets.2020, Hay House, kartonált papírkötés, angol nyelven.
20931.

Rufpreis:
2 000 HUF

Saint-Exupéry, Antoine de: The Little Prince. 2015, Picador. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20932.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oyler, Leslie Mary: Stories of Tuffy the Tree Elf. Illustrated by Florence Hardy. London, é.n. [1925?], Goodship House. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, a borítón és néhány lap szélén ázásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
20933.

Rufpreis:
1 800 HUF

Perzsa kalligrafikus verseskönyv, kissé kopott műbőr kötésben.
20934.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pilinszky, János: Selected poems. 1976, Carcanet New Press. Kiadói egészvászon kötős, papír védőborítóval, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.
20935.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dox, Georg M.: Kleines Ost-West-Kaleidoskop. A szerző által DEDIKÁLT! Linz, 1980, Gesellschaft für Ost- und Südostkunde. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal.
20936.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ephraim Kishon: Kishon's beste Familiengeschichten. München-Wien, 1975, Langen Müller. Német nyelven. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, első néhány kevés lap kissé foltos.
20937.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hunter S. Thompson:  Better Than Sex-Confessions of a Political Junkie New York, 2005. Picador. Kiadói papírkötésben 246p.  A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról
20938.

Rufpreis:
1 600 HUF

20939.

Rufpreis:
2 400 HUF

E.Jean Carrol: Hunter: The Strange and Savage Life of Hunter S. Thompson. New York, 1993. Dutton. 341 p + egészoldalas fényképek. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
20940.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20941.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20942.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF