Oyler, Leslie Mary: Stories of Tuffy the Tree Elf. Illustrated by Florence Hardy. London, é.n. [1925?], Goodship House. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, a borítón és néhány lap szélén ázásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Dox, Georg M.: Kleines Ost-West-Kaleidoskop. A szerző által DEDIKÁLT! Linz, 1980, Gesellschaft für Ost- und Südostkunde. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal.
Ephraim Kishon: Kishon's beste Familiengeschichten. München-Wien, 1975, Langen Müller. Német nyelven. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, első néhány kevés lap kissé foltos.
Hunter S. Thompson: Better Than Sex-Confessions of a Political Junkie New York, 2005. Picador. Kiadói papírkötésben 246p. A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról
(Grigely József): Institutiones grammaticae in usum scholarum grammaticarum Regni Hungarie. Pars. IV. Budae, 1811. Typ. Univ. 528p. Utolsó 3 levél hiányos. Sérült, hiányos félbőr kötésben.
E.Jean Carrol: Hunter: The Strange and Savage Life of Hunter S. Thompson. New York, 1993. Dutton. 341 p + egészoldalas fényképek. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Goethe, Johann Wolfgang von; Düntzer, H. (szerk.): Goethes Werke. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. 2.-4. kötet. Stuttgart, Lipcse, Berlin, Bécs, é.n., DVA. 3. kiadás. Német nyelven. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Öt kötetben teljes, 1. és 5. kötet hiányzik!
Grellmann, Heinr. Moritz Gottl: Statistische Aufklärungen über wichtige Theile und Gegenstände der österreichischen Monarchie. Erster Band. Göttingen, 1795 Vandenhoek und Ruprecht. X.+ 598p. Kissé sérült papírkötésben,