Foto

Zahl der Lose: 473

cca 1968 A Budapesti Ipari Vásár szabadtéri területe egy versenyautóval és panorámás Ikarus busszal, fotó, jó állapotban, 17×24 cm
14643.

Rufpreis:
6 000 HUF

1909 Népviseletes lány, feketét iszik. kabinetfotó 13x24 cm
14644.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Gyári felvételek és munkagépek, pl. pamutkártoló, 4 db fotó, részben hátoldalon feliratozva, sérülésekkel, 12×17 cm
14645.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890 Erdélyi szászok népviseletben, színezett fotokróm nyomat, törésnyomokkal, 22×16 cm
14646.

Rufpreis:
8 000 HUF

1942 Leventefotók albumlapon, leventék, Gömbös Gyula sírjánál, stb., 7 db kis méretű fotó, 4,5×3,5 cm
14647.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1905 Herceg család portréja, keményhátú fotó Kurzweil balatonfüredi műterméből, 13×21 cm
14648.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930-1935 Dohánygyári képek, 3 db fotó, az egyik a hátoldalon német nyelven feliratozva, részben sérült, 14x9 cm és 17x12 cm között
14649.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1935 Cigarettatöltő- / adagoló gépek, 2 db fotó, az egyiken "United Cigarette Maschine Company Akt. Ges. Dresden" bélyegzővel, 16x11 cm és 17,5x12 cm
14650.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1940 Nagy Béla gépüzem által gyártott dohányipari gép, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Gyermekmosoly filmstudió, Cégt. Szabó Lajos fényképész mester, Bp.), 17x11 cm
14651.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890-1940 vegyes fotó tétel, életképek, portrék, csoportképek, épületek, utcarészletek, lányok népviseletben stb., össz. kb. 55 db, közte néhány keményhátú, részben jelzett, többségében magyar vonatkozású, részben sérült
14652.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1901 Gyermekportré, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
14653.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1880-1910 5 db keményhátú fotó (vizitkártya, kabinetfotó), különböző műtermekből (Andrássy László Rimaszombat, Rivoli Budapest, Müller Keszthely, Wilhelm Liederhoffer). Vegyes állapotban, 10,5x6,5 cm és 16,5x11 cm között.
14654.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF