cca 1930-1935 Cigarettatöltő- / adagoló gépek, 2 db fotó, az egyiken "United Cigarette Maschine Company Akt. Ges. Dresden" bélyegzővel, 16x11 cm és 17,5x12 cm
cca 1930-1940 Nagy Béla gépüzem által gyártott dohányipari gép, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Gyermekmosoly filmstudió, Cégt. Szabó Lajos fényképész mester, Bp.), 17x11 cm
cca 1890-1940 vegyes fotó tétel, életképek, portrék, csoportképek, épületek, utcarészletek, lányok népviseletben stb., össz. kb. 55 db, közte néhány keményhátú, részben jelzett, többségében magyar vonatkozású, részben sérült
cca 1880-1910 5 db keményhátú fotó (vizitkártya, kabinetfotó), különböző műtermekből (Andrássy László Rimaszombat, Rivoli Budapest, Müller Keszthely, Wilhelm Liederhoffer). Vegyes állapotban, 10,5x6,5 cm és 16,5x11 cm között.