14652.
Beendet 461. Fernauktion
Foto
2 200 HUF
cca 1890-1940 vegyes fotó tétel, életképek, portrék, csoportképek, épületek, utcarészletek, lányok népviseletben stb., össz. kb. 55 db, közte néhány keményhátú, részben jelzett, többségében magyar vonatkozású, részben sérült