https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 473

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
1
14343.

Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
14344.

Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
14345.

Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balás István (1945- ): Plasztika. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
14346.

Balás István (1945- ): Plasztika. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balás István (1945- ): Rajzoló. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
14347.

Balás István (1945- ): Rajzoló. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm
1
14348.

Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ács Irén 31 db vintage fotó részben pecséttel, vagy aláírással jelezve klf méretben 20x30cm-ig
1
14349.

Ács Irén 31 db vintage fotó részben pecséttel, vagy aláírással jelezve klf méretben 20x30cm-ig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mozgás és mozdulat művészeti jelenetek, 5 db szolidan erotikus felvétel, jelzés nélküli modern nagyítások, 15x10 cm
1
14350.

Mozgás és mozdulat művészeti jelenetek, 5 db szolidan erotikus felvétel, jelzés nélküli modern nagyítások, 15x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Férfi akt, amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 14,5x10 cm
1
14351.

Férfi akt, amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 14,5x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Női akt repró negatívok, 4 tekercsben
1
14352.

Női akt repró negatívok, 4 tekercsben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
18
 
cca 1978 10 db erotikus és akt fotó és újévi üdvözlőlap
1
14353.

cca 1978 10 db erotikus és akt fotó és újévi üdvözlőlap

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1929 Pap Gyula (1899-1983) festő- és fotóművész akt felvétele,  a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből 1 db modern nagyítás jelzés nélkül; Pap Gyula növendéke volt a weimari Bauhaus művészeti iskolának, tanított a berlini Moderne Kunstschuléban, együttműködött Moholy-Nagy Lászlóval és Kassák Lajossal, 15x10 cm
1
14354.

cca 1929 Pap Gyula (1899-1983) festő- és fotóművész akt felvétele, a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből 1 db modern nagyítás jelzés nélkül; Pap Gyula növendéke volt a weimari Bauhaus művészeti iskolának, tanított a berlini Moderne Kunstschuléban, együttműködött Moholy-Nagy Lászlóval és Kassák Lajossal, 15x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse