https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 473
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2849686
14331
461
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2797462
14332
461
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Műtermi látomás (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm 2964558
14333
461
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Lógyakorlat 3 db fotóból álló sorozat nagy méretű jelzett művészfotó 27x40 cm 2964366
14334
461
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2797457
14335
461
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: A tó tündére (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 40x28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849669
14336
461
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849685
14337
461
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Szárad a dohány, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2724588
14338
461
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Robert Duncalf: Indiai fiú. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 17x34,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2724589
14339
461
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Robert Duncalf: Krokodil. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 26x38cm
Das Lot is nicht erreichbar
2724578
14340
461
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Sigi Kercher (?-): Csendélet. Fotóprint, papír, jelzett a nyomaton, Verkerke Gallery kiadása, 1992, 37x52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2494531
14341
461
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2328018
14342
461
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse