Foto

Zahl der Lose: 473

Paul Misraki - Les Volets Clos (1973) c film mozifotók. 12 db 30x24 cm
14752.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christophe Malavoy - Zone Libre / Rejtőzködők (2007) c film mozifotók. 6 db 30x24 cm
14753.

Rufpreis:
1 600 HUF

Atom Egoyan: Le voyage de Félicia (1999) - Felicia utazása c film mozifotók. 7 db 30x24 cm
14754.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stephan Eliott - Voyeur - Eye of the beholder c film mozifotók.4 db 30x24 cm
14755.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1928-1939 Iskolai csoportképek, tablófotók, össz. 9 db, változó állapotban, 13,5x8,5 cm és 23x18 cm között
14756.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vintage negatív és diapozitív felvételek vegyes tétele sokféle témáról, különféle helyszíneken (modellek ruhában, ritkábban hiányosan öltözve/vetközve, portrék, műemlékek, természetfotók, állatfotók, városképek, stb.), 511 db vintage NEGATÍV és DIAPOZITÍV, 24x36 mm és 6x6 cm
14757.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

1913 Selyemre készített fotó, női portré, ceglédi műteremből. 26x20 cm
14758.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1879 Férfiportré, színezett fotó, Ketskeméty K. Pest 1879 jelzéssel, korabeli kartonon, széle vágott, 28x22,5 cm
14759.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kislány portréja gyöngysorral, akvarellel színezett antik fotó (kromotípia?), K. jelzéssel (Koller Károly?), szakadással. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30,5×25 cm
14760.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1880-1910 Vegyes fotó tétel, 18 db, különféle méretben, változó állapotban, közte sérült, kopott, foltos is.
14761.

Rufpreis:
3 000 HUF

1935 Az Első Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG) Nyugdíjasainak Egyesülete nyolcadik közgyűlése, 1935. május 14. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton széle sérült, foltos, 22,5x16,5 cm (karton: 35x30 cm)
14762.

Rufpreis:
2 000 HUF

18 db kabinetfotó klf magyar fényképészek műtermeiből benne divat, gyermekek, stb
14763.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF