Foto Zahl der Lose: 473
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2964684
14752
461
Photo
Paul Misraki - Les Volets Clos (1973) c film mozifotók. 12 db 30x24 cm
2964688
14753
461
Photo
Christophe Malavoy - Zone Libre / Rejtőzködők (2007) c film mozifotók. 6 db 30x24 cm
2964693
14754
461
Photo
Atom Egoyan: Le voyage de Félicia (1999) - Felicia utazása c film mozifotók. 7 db 30x24 cm
2964697
14755
461
Photo
Stephan Eliott - Voyeur - Eye of the beholder c film mozifotók.4 db 30x24 cm
3095063
14756
461
Photo
cca 1928-1939 Iskolai csoportképek, tablófotók, össz. 9 db, változó állapotban, 13,5x8,5 cm és 23x18 cm között 3089534
14757
461
Photo
Vintage negatív és diapozitív felvételek vegyes tétele sokféle témáról, különféle helyszíneken (modellek ruhában, ritkábban hiányosan öltözve/vetközve, portrék, műemlékek, természetfotók, állatfotók, városképek, stb.), 511 db vintage NEGATÍV és DIAPOZITÍV, 24x36 mm és 6x6 cm 3091402
14758
461
Photo
1913 Selyemre készített fotó, női portré, ceglédi műteremből. 26x20 cm 3094142
14759
461
Photo
cca 1879 Férfiportré, színezett fotó, Ketskeméty K. Pest 1879 jelzéssel, korabeli kartonon, széle vágott, 28x22,5 cm 3093744
14760
461
Photo
Kislány portréja gyöngysorral, akvarellel színezett antik fotó (kromotípia?), K. jelzéssel (Koller Károly?), szakadással. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30,5×25 cm 3097387
14761
461
Photo
cca 1880-1910 Vegyes fotó tétel, 18 db, különféle méretben, változó állapotban, közte sérült, kopott, foltos is. 3070381
14762
461
Photo
1935 Az Első Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG) Nyugdíjasainak Egyesülete nyolcadik közgyűlése, 1935. május 14. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton széle sérült, foltos, 22,5x16,5 cm (karton: 35x30 cm)
3070325
14763
461
Photo
18 db kabinetfotó klf magyar fényképészek műtermeiből benne divat, gyermekek, stb Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF