https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 473

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
1
14727.

cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fiatal magyar fotó 1990 után 6 db fotó reprodukció és kísérőfüzet 24x20 cm Borítékban
1
14728.

Fiatal magyar fotó 1990 után 6 db fotó reprodukció és kísérőfüzet 24x20 cm Borítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1981 Fészek Galéria Párizs-Budapest fotókiállítás bemutató és meghívó 5 db fotó reprodukcióval 20x30 cm
1
14729.

1981 Fészek Galéria Párizs-Budapest fotókiállítás bemutató és meghívó 5 db fotó reprodukcióval 20x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
1
14730.

cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1940 Hölgyeket, lányokat ábrázoló portrék és csoportképek, 6 db fotó, vegyes állapotban, 16x11 cm és 23x19 cm között
1
14731.

cca 1900-1940 Hölgyeket, lányokat ábrázoló portrék és csoportképek, 6 db fotó, vegyes állapotban, 16x11 cm és 23x19 cm között

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm
1
14732.

Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db
1
14733.

Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960-70 Delegáció látogatása Japánban, fotó, fakeretben, jelzés nélkül, 11,5x16,5 cm
1
14734.

cca 1960-70 Delegáció látogatása Japánban, fotó, fakeretben, jelzés nélkül, 11,5x16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
1
14735.

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Régi fotóalbum, félbőr-kötés, fatáblás kötés, 12 db vizitkártya és papírkép., réz verettel hiányos, sérült.
1
14736.

Régi fotóalbum, félbőr-kötés, fatáblás kötés, 12 db vizitkártya és papírkép., réz verettel hiányos, sérült.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1970 Szemenyei Tivadar, Bardócz Endre, Szilvásy Z. Kálmán 4 db felvétele, pecséttel jelzett, 18×24 cm
1
14737.

cca 1970 Szemenyei Tivadar, Bardócz Endre, Szilvásy Z. Kálmán 4 db felvétele, pecséttel jelzett, 18×24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm
1
14738.

1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse