Liber Endre: Budapest szobrai és emléktáblái. Az adatok összegyűjtésében segédkezett Cserhalmi Jenő és Pacher Béla. Statisztikai Közlemények 69. köt. 1 sz. Bp.,(1934), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 494+1 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán szamárfüllel, deformált gerinccel, néhány lapon sérülésnyommal.
Tanulmányok Budapest multjából VII. Szerk.: Némethy Károly, Budó Jusztin. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 1. Bp., 1939, Budapest Székesfőváros, 10+203 p.+19 t. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált kötéssel, ezt leszámítva jó állapotban.
cca 1960 Budapest, Dunapart, városrészletek, egy felvétel az áradó Dunáról háttérben a Lánchíddal, össz. 11 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, 9x14 cm
Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm