https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Budapest 150

Zahl der Lose: 87

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vertel József (1922-1993): Budapest látképe a Parlamenttel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Képcsarnok Vállalatos üdvözlőlapról. 7x15 cm
1
17781.

Vertel József (1922-1993): Budapest látképe a Parlamenttel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Képcsarnok Vállalatos üdvözlőlapról. 7x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Persely, homokóra formájú, 2 db réz Budapest címerrel. Fa, réz, műanyag búra. m: 31 cm
1
17782.

Persely, homokóra formájú, 2 db réz Budapest címerrel. Fa, réz, műanyag búra. m: 31 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Remete László: A Wenckheim palota megszerzése. A szerző, Remete László (1919-2016) könyvtáros, történész által DEDIKÁLT! A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár történetéből. Különlenyomat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Évkönyvéből X. kötet. 1962. Bp, 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. 29 p. Kiadói papírkötés.
1
17783.

Remete László: A Wenckheim palota megszerzése. A szerző, Remete László (1919-2016) könyvtáros, történész által DEDIKÁLT! A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár történetéből. Különlenyomat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Évkönyvéből X. kötet. 1962. Bp, 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. 29 p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Horváth Henrik: Középkori budai fejek. Bp.,1941, Budapest Székesfőváros, 46+2 p.+57 t. ((I-L. számozva, a IV, XIII, XXVI, XLIIIXLVIII. lapnál melléklapok)+13 p. Kiadói papírkötls, gerincen apró sérülésekkel, borítón apró szakadással.
1
17784.

Horváth Henrik: Középkori budai fejek. Bp.,1941, Budapest Székesfőváros, 46+2 p.+57 t. ((I-L. számozva, a IV, XIII, XXVI, XLIIIXLVIII. lapnál melléklapok)+13 p. Kiadói papírkötls, gerincen apró sérülésekkel, borítón apró szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Dunaparti részlet a Budapest hajóval, a Szabadság-híddal és Gellért Szállóval. Rézkarc, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 18,5x29,5 cm
1
17785.

Jelzés nélkül: Dunaparti részlet a Budapest hajóval, a Szabadság-híddal és Gellért Szállóval. Rézkarc, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 18,5x29,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. . Második rész: [Budapest a középkorban.] H. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 2. kötet. Budapest, 1885, Athenaeum. 1 t + 613 p. Szétvált fűzéssel, kiadói sérült papíborítóval, belívek jó állapotban Felvágatlan.
1
17786.

Salamon Ferenc: Buda-Pest története. . Második rész: [Budapest a középkorban.] H. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 2. kötet. Budapest, 1885, Athenaeum. 1 t + 613 p. Szétvált fűzéssel, kiadói sérült papíborítóval, belívek jó állapotban Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus, 118+(4) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
1
17787.

Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus, 118+(4) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., 1944, Palladis. Kiadói papírkötés. szélén kisebb sérülések, első két lap kissé foltos.
1
17788.

Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., 1944, Palladis. Kiadói papírkötés. szélén kisebb sérülések, első két lap kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest város topográfiai mutatója 1. Belváros-Lipótváros . Bácskai Vera kézirata alapjánfőszerk: Ságvári Ágnes. Topográfiai Mutatók I. Budapest Főváros Levéltára kiadványai Levéltári Dokumentáció 2. 338 + 3 p. Bp., 1973. Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
17789.

Pest város topográfiai mutatója 1. Belváros-Lipótváros . Bácskai Vera kézirata alapjánfőszerk: Ságvári Ágnes. Topográfiai Mutatók I. Budapest Főváros Levéltára kiadványai Levéltári Dokumentáció 2. 338 + 3 p. Bp., 1973. Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1878-1884 4 db Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál.33,34,60,94. számok. Bp., 1878-1884, Franklin-Társulat, Fűzve, papírborítóval, fűzésél szétvált állapotban, 6+ hozzá még két hiányos szám
1
17790.

1878-1884 4 db Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál.33,34,60,94. számok. Bp., 1878-1884, Franklin-Társulat, Fűzve, papírborítóval, fűzésél szétvált állapotban, 6+ hozzá még két hiányos szám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Budapesti városképek 6 db sztereo üveg pozitív, vásár, Vár, Margit híd 4,5x10,5 cm Schmidt Márton (1865-1928) filozófiai, oklevéltani, történettudományi és nyelvészeti doktor hagyatékából
1
17791.

cca 1910 Budapesti városképek 6 db sztereo üveg pozitív, vásár, Vár, Margit híd 4,5x10,5 cm Schmidt Márton (1865-1928) filozófiai, oklevéltani, történettudományi és nyelvészeti doktor hagyatékából

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1910 Budapesti városképek 6 db sztereo üveg pozitív, vásár, Vár, Margit híd 4,5x10,5 cm Schmidt Márton (1865-1928) filozófiai, oklevéltani, történettudományi és nyelvészeti doktor hagyatékából
1
17792.

cca 1910 Budapesti városképek 6 db sztereo üveg pozitív, vásár, Vár, Margit híd 4,5x10,5 cm Schmidt Márton (1865-1928) filozófiai, oklevéltani, történettudományi és nyelvészeti doktor hagyatékából

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
8
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse