Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Pajkossy Gábor: Kossuth Lajos. Magyar Szabadelvűek. Bp., 1998, Új Mandátum Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21150.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cox György: Görög regék. Ford. s bevezetéssel ellátta: Komáromy Lajos. Bp., 1897, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, megviselt állapotban.
21151.

Rufpreis:
1 800 HUF

Time's man of the year, 1950-1927. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21152.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ormos Mária: Hitler. 1994, A T-Twins. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21153.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az avarok aranya. A nagyszentmiklósi kincs. Szerk.: Garam Éva. Bp., 2002, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
21154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kápolnai Iván: Ausztria népességi viszonyai a 19. században. Bp., 2002, Központi Statisztikai Hivatal Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21155.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kubinyi Mária: Libri manuscripti Graeci in bibliothecis Buda­pes­tinensibus asservati Megjelent 900 példányban. Budapest, 1956. Acad. 91 p. 4 t. (2 kihajtható). Kiadói egészvászon kötésben.
21156.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petz Gedeon: Külföldi hatások Egyetemünk törtenetében. Ünnepi beszéd, melyet a Királyi Magyar Pázmany Péter-Tudomány-egyetem alapításának CCXCVII és újjáalakitásának CLII. évfordulójának emlékére 1932. évi május hó 13-án tartott. Bp., 1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 40 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borító kissé foltos és hátoldalán régi ÁKV bélyegzővel.
21157.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hóman Bálint: Történelem és katolicizmus. Beszéd a XVII. Országos Katolikus Nagygyűlésen, 1925. évi október hó 13-án.Bp., 1925, Pallas rt. nyomdája. 12 p. Tűzött papírkötés, kissé szakadt, apró foltokkal, egy lapon tollas jegyzettel.
21158.

Rufpreis:
1 200 HUF

Niederhauser Emil: A szláv államok kialakulása. Bp., 1949, Országos Neveléstudományi Intézet. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
21159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fabó Irma: Barsi József laptervei 1848 őszén. Különlenyomat a Magyar Könyvszemle 1977. 4. számából. H.n., 1977, Petőfi Nyomda. 325-334 p. Kiadói papírkötés, megerősített gerinccel
21160.

Rufpreis:
1 600 HUF

Norton, Lucy: The Sun King and his loves. London, 1982, The Folio Society. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben,
21161.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF