21151.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Cox György: Görög regék. Ford. s bevezetéssel ellátta: Komáromy Lajos. Bp., 1897, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, megviselt állapotban.