Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Philips Data Handbook. Components and Materials Part 5. 1968. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21246.

Rufpreis:
1 800 HUF

1934 Hegesztők kézikönyve. Weiss Manfred Acél- és Fémművei R. T. (Bp., 1934, Pless Gy. Közlekedési-ny.), 90+(2) p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
21247.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Lutter Nándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékkel való számolási mód. Tanodai és magánhasználatra. Bp., 1875, Franklin, 64 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, elülső borító sérült és elvált a könyvtesttől, gerinc sérült.
21248.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaszala Sándor: Látlelet a vasútról. Válogatott riportok, portrék. hn., 1987, Antikva. Kiadói papírkötés.
21249.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tízéves Izráel 1948 - 1958. Szerk.: Züszman Alfréd. Tel-Aviv, 1958, Idősebb Dolgozók Szövetsége,("Neografika"-ny.),292 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félműbőr-kötés.
21250.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katona József: A zsidó orvos a középkorban. Bp., 1948.,(Neuwald-ny.),46 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
21252.

Rufpreis:
2 000 HUF

A peszach hagada. Izrael Egyiptomból való kivonulásának elbeszélése. hn.,én.,Schlesinger Jos, (Bp.,Földes,Wagner és Tsa-ny.), 63 p. Kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a füzet elvált a borítótól és szétvált a kötés, foltos.
21253.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lopussny Gyula Ágost: Tordai Szaniszló Ferencz Váradi Püspök. [Nagyvárad], 1896, (Szent László-Nyomda Rt.), 1 t.+ 224+1p.+ 7 t. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21254.

Rufpreis:
6 000 HUF

Des heiligen Franciscus von Sales, Bischofs und Fürsten zu Genf dreytägige Einsamkeit zur Erneuerung des Geistes für eifrige Christen. Aus den Schriftendesselben übersetzt von P. Walafried Hillinger, des oberdteuschen Franciscanerprovinz Priester. Augsburg, 1777, Matthäus Riegers, 8+183 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
21255.

Rufpreis:
6 000 HUF

George A. F. Knight: Az Ószövetség keresztyén teológiája. Bp., 2006, Kálvin János Kiadó. Kiadói papírkötés.
21257.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Farkas Lajos: Egy nemzeti küzdelem története. Irta Farkas Lajos, Hajdukerület v. főhadnagya, a gör. kath. (görögkatolikus) magyarok nagygyűlésének v. elnöke. Sajtó alá rendezte és tájékoztatóval ellátta György Endre. Bp. 1896, Kilián Frigyes. Első kiadás! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, felvágatlan példány!.
21258.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kaszinecz István: Taraszovics Bazil munkácsi püspök és a Rómával való unió. Debrecen,1943, Csuka László, 31 p. Kiadói papírkötés.  Taraszovics Bazil (?-1651) munkácsi görögkatolikus püspök, aki unióra akart lépni Rómával.
21259.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF