Lopussny Gyula Ágost: Tordai Szaniszló Ferencz Váradi Püspök. [Nagyvár... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Bucher/Bucher-gemischte-Kuriositaten-Reise-Kunst~2000045/Lopussny-Gyula-Agost-Tordai-Szaniszlo-Ferencz-Varadi-Puspok-Nagyvarad-1896-Szent~II3097330
3097330
21254
461
Books: mixed rarities, travelling, art
Beschreibung: Lopussny Gyula Ágost: Tordai Szaniszló Ferencz Váradi Püspök. [Nagyvárad], 1896, (Szent László-Nyomda Rt.), 1 t.+ 224+1p.+ 7 t. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: nagy_andras