Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 507

Vértes István: Gróf Széchenyi István és Gróf Dessewffy József írói vitája. Bp., 1944, A Sajtó kiadása (Fráter és Társa-ny.), 26+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban, a hátsó borító minimálisan foltos. Ritka!
20693.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paul Gauguin: Noa Noa. Ford.: Rónay György. Bp., 1943, Bibliotheca, 95+(1) p.+ 8 t. A kötésterv Fenyves Sándor munkája. Kiadó kartonált papírkötés, a belső kötéstáblákon kisebb ragasztásnyomokkal.
20694.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vértes István: Kossuth Lajos hírlapírói pályája. Bp., 1941, A Sajtó kiadása (Fráter és Társa-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, a tűzéstől részben elvált borítótól. Ritka!
20695.

Rufpreis:
2 000 HUF

Abelovszky Eliz: Szót kérek Amerikából. DEDIKÁLT! Versek, tanulmányok. Beszédek. Bp., 2006, Összmagyar Testület. Kiadói papírkötés.
20696.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fényjelek. Előadások a magyar föld és magyar ember problémáiról. (Első sorozat?) Szerk.: Hankiss János és Novágh Gyula. Bp., 1940, Magyar Népművelők Társasága, 128 p. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel.
20697.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petőfi Sándor: Útirajzok. Gyoma, Békés Megyei Nyomdaipari Vállalat. 740. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20698.

Rufpreis:
2 400 HUF

Brisits Frigyes: A XIX-ik század első fele. A szerző, Brisits Frigyes (1890-1969) Szent Imre Gimnázium tanára,majd igazgatója, irodalomtörténész, Vörösmarty kutató által DEDIKÁLT példány! A magyar irodalom története V. kötet. Bp.,1939, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.
20699.

Rufpreis:
1 600 HUF

20700.

Rufpreis:
2 000 HUF

Újonnan meg-igazított 's bővített egyptomi álmoskönyv az 1231-dik kiadás szerént. Bp., 1831, Landerer. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20701.

Rufpreis:
1 800 HUF

Györffy István: Nagykunsági krónika. 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
20702.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zatkalik András: Tollas próbák. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013, Bakony-Balaton Média Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20703.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trianont ledöntjük. A magyar fájdalom versei. Dr. Polgárdy Géza előszavával. Bp., 2001, Ménrót Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20704.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF