https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 507

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szerb Antal: A királyné nyaklánca. Igaz történet. Bp., 1943, Bibliotheca. Első kiadás. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói papírkötés, hiányzó gerinccel, hiányzó hátsó borítóval.
1
20669.

Szerb Antal: A királyné nyaklánca. Igaz történet. Bp., 1943, Bibliotheca. Első kiadás. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói papírkötés, hiányzó gerinccel, hiányzó hátsó borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!
1
20670.

Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Thomas Merton: A zen és a falánk madarak. Bp., 2000, Terebess, kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
1
20671.

Thomas Merton: A zen és a falánk madarak. Bp., 2000, Terebess, kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bevégeztetett. Koch István kiadatlan naplója 1945-1947. A magyar jezsuiták kínai missziójának pusztulásáról. Bp., 1999, Terebess, kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
1
20672.

Bevégeztetett. Koch István kiadatlan naplója 1945-1947. A magyar jezsuiták kínai missziójának pusztulásáról. Bp., 1999, Terebess, kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A török népköltés. Kúnos Ignác török nyelven tartott egyetemi előadásai (1925-26). Ford.: Tasnádi Edit. Bp., 1999, Terebess, kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
1
20673.

A török népköltés. Kúnos Ignác török nyelven tartott egyetemi előadásai (1925-26). Ford.: Tasnádi Edit. Bp., 1999, Terebess, kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kotsányi László: Teleki-album. Szerkeszti és kiadja - -. Első évi folyam. Pest, 1862, Müller Emil, 2+124 p. Teleki László emlékére kiadott antológia. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos, a két címkép hiányzik, hiányzó lapokkal (67-78 p.)
1
20674.

Kotsányi László: Teleki-album. Szerkeszti és kiadja - -. Első évi folyam. Pest, 1862, Müller Emil, 2+124 p. Teleki László emlékére kiadott antológia. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos, a két címkép hiányzik, hiányzó lapokkal (67-78 p.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. II. és III. rész. Jósika MIklós' Regényei VII. és VIII. kötet. Pest, 1850., Heckenast Gusztáv, 4+316+1; 4+335+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.
1
20675.

Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. II. és III. rész. Jósika MIklós' Regényei VII. és VIII. kötet. Pest, 1850., Heckenast Gusztáv, 4+316+1; 4+335+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Kecskeméthy Aurél (1827-1877)] Idősb Kákay Aranyos: Ujabb árny- és fényképek. Pest, 1866, Ráth Mór, 210+(4) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban.
1
20676.

[Kecskeméthy Aurél (1827-1877)] Idősb Kákay Aranyos: Ujabb árny- és fényképek. Pest, 1866, Ráth Mór, 210+(4) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szép Ernő: A világ. Versek. Bécs, 1921., Szerzői, (Johann N. Vernay-ny.). 63+ 1 p. Első kiadás. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1
20677.

Szép Ernő: A világ. Versek. Bécs, 1921., Szerzői, (Johann N. Vernay-ny.). 63+ 1 p. Első kiadás. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illés Endre: Homokóra. Komédia és erkölcsrajz. Három felvonás. Budapest, 1962. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth ny.) 107 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Belia Györgyéknek nagy szeretettel: Illés Endre 1962''. Prov.: Belia György [Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, kritikus, műfordító, az Európa Kiadó szerkesztője, a Szépirodalmi Könyvkiadó klasszikus csoportjának vezetője. A magyar klasszikusok kiadása mellett a Babits-életműkiadásban is közreműködött.] Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Loránt Lilla által illusztrált, színes kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20678.

Illés Endre: Homokóra. Komédia és erkölcsrajz. Három felvonás. Budapest, 1962. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth ny.) 107 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Belia Györgyéknek nagy szeretettel: Illés Endre 1962''. Prov.: Belia György [Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, kritikus, műfordító, az Európa Kiadó szerkesztője, a Szépirodalmi Könyvkiadó klasszikus csoportjának vezetője. A magyar klasszikusok kiadása mellett a Babits-életműkiadásban is közreműködött.] Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Loránt Lilla által illusztrált, színes kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Deák Ferenc levele Vörösmarty Ilonához. Módszertanilag tárgyalja: Berta Ilona. Berta Ilona által DEDIKÁLT példány! Bp., 1900,Hornyánszky-ny., 30 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, az elülső borítón kis hiánnyal.
1
20679.

Deák Ferenc levele Vörösmarty Ilonához. Módszertanilag tárgyalja: Berta Ilona. Berta Ilona által DEDIKÁLT példány! Bp., 1900,Hornyánszky-ny., 30 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, az elülső borítón kis hiánnyal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bíró József 4 műve. A szerző, Bíró József (1951- ) költő, író, képzőművész által Ladányi József (1955-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példányok. A Tükörmáglya c. kötetben a szerző Ladányi Józsefhez írt autográf levelével.  Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés..;   Kado. Bp., 2007, Orpheusz. Kiadói papírkötés.;   Vénusz légycsapója. Bp.,1989,Magvető. Kiadói papírkötés.;   Tükörmáglya. 55 vers. Bp., 2006, Hungarovox. Kiadói papírkötés.;
1
20680.

Bíró József 4 műve. A szerző, Bíró József (1951- ) költő, író, képzőművész által Ladányi József (1955-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példányok. A Tükörmáglya c. kötetben a szerző Ladányi Józsefhez írt autográf levelével. Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés..; Kado. Bp., 2007, Orpheusz. Kiadói papírkötés.; Vénusz légycsapója. Bp.,1989,Magvető. Kiadói papírkötés.; Tükörmáglya. 55 vers. Bp., 2006, Hungarovox. Kiadói papírkötés.;

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse