Musset, Alfred de: Die Nächte. Deutsche Nachdichtung von Irene Kafka. Originalradierungen von Christian L. Martin. Bécs, 1920, Artur Wolf. Német nyelven. 5 db részben erotikus rézkarc illusztrációval. MEgjelent 1500 példányban. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, hiányzó gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, kopott borítóval.
1929-1945 Vegyes régi könyvárjegyzék, 2 db, valamint egy térkép árjegyzék, összesen 3 db: 1932-1933 Kir. M. Egyetemi Nyomda nagy karácsonyi jegyzék. 1932-1933. Bp., Kir. M. Egyetemi-ny., 32 p.; 1945 Az Egyetemi Nyomda Tudományos Újdonságai. Karácsonyi könyvek. Bp., 1945, Egyetemi-ny, 7+1 p.; 1929 M. Kir. Állami Térképészet Térképművek és egyéb kiadványok jegyzéke. Bp., 1929, M. Kir. Állami Térképészet, 35+1 p.;
Gulyás Pál: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke III. köt. Aldinák. Leírta:- -. Catalogus Bibliothecae Musaei Nat. Hungarici III. Libri in Aldina Officina Impressi. Bp., 1908, Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtára, 4+107 p.+1 t. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, bélyegzésekkel és gyűjteményi címkével.