Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 507

Charteris, Leslie: The Saint Steps In. New York, Fiction Publishing. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
21041.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tales of Lara. Szerk.: Vernes Balázs. Los Angeles, 2021, magánkiadás. Művészi aktfotókkal illusztrált, erotikus tartalmú könyv. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21042.

Rufpreis:
3 000 HUF

21043.

Rufpreis:
5 000 HUF

Musset, Alfred de: Die Nächte. Deutsche Nachdichtung von Irene Kafka. Originalradierungen von Christian L. Martin. Bécs, 1920, Artur Wolf. Német nyelven. 5 db részben erotikus rézkarc illusztrációval. MEgjelent 1500 példányban. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, hiányzó gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, kopott borítóval.
21044.

Rufpreis:
5 000 HUF

21045.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Maszák Hugó: Barabás művészi pályája. Verses elbeszélés. Bp., 1887, Pallas. Ragasztott papírkötésben, viseltes állapotban.
21046.

Rufpreis:
5 000 HUF

1929-1945 Vegyes régi könyvárjegyzék, 2 db, valamint egy térkép árjegyzék, összesen 3 db:   1932-1933 Kir. M. Egyetemi Nyomda nagy karácsonyi jegyzék. 1932-1933. Bp., Kir. M. Egyetemi-ny., 32 p.;   1945 Az Egyetemi Nyomda Tudományos Újdonságai. Karácsonyi könyvek. Bp., 1945, Egyetemi-ny, 7+1 p.;   1929 M. Kir. Állami Térképészet Térképművek és egyéb kiadványok jegyzéke. Bp., 1929, M. Kir. Állami Térképészet, 35+1 p.;
21047.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gulyás Pál: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke III. köt. Aldinák. Leírta:- -. Catalogus Bibliothecae Musaei Nat. Hungarici III. Libri in Aldina Officina Impressi. Bp., 1908, Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtára, 4+107 p.+1 t. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, bélyegzésekkel és gyűjteményi címkével.
21048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Engels Frigyes: A kommunizmus alapelvei. - - hagyatékából. Sajtó alá rendezte: Bernstein Ede. Ford.: Garami Ernő. Munkáskönyvtár 7. füzet. Bp., én., Népszava, 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
21049.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsedényi Aladár: A nóta bölcsőjétől a cigány vonójáig. Bp., 1931, Légrády, 138 p. Egészvászon-kötésben, javított borítóval.
21050.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 240 p. Ötödik, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a címlapon tulajdonosi bejegyzésekkel.
21051.

Rufpreis:
2 400 HUF

21052.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF