Musset, Alfred de: Die Nächte. Deutsche Nachdichtung von Irene Kafka. Originalradierungen von Christian L. Martin. Bécs, 1920, Artur Wolf. Német nyelven. 5 db részben erotikus rézkarc illusztrációval. MEgjelent 1500 példányban. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, hiányzó gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, kopott borítóval.