Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 32

Jászi Oszkár: A történelmi materializmus állambölcselete. Bp., 1908, Grill Károly. 2. kiadás. Kopott kiadói vászonkötés, ceruzás beírásokkal.
20092.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bernát István: Franczia állapotok. A Magyar Gazdaszövetség kiadványa. Bp., 1908, Stephaneum-ny., 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón és a címlapon bélyegzőkkel.
20093.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herbert Spencer: A haladás. Bp., 1919, Révai. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, sérült borítóval, helyenként lapszéli szakadásokkal.
20094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Serédi Lajos: A filozófia története. Pozsony - Bp., 1904, Stampfel Károly. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, elülső borító hiányzik, címlapon intézményi bélyegzővel és régi névbejegyzéssel, egy lapon tollas jelöléssel.
20095.

Rufpreis:
1 400 HUF

20096.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA, 4+246+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
20097.

Rufpreis:
1 600 HUF

Blaskó György: Gazdasági csoda vagy gazdasági rejtély? A szociális piacgazdaság és alkalmazása. Anápolis, 1990 (?), Institum Sapientiae - Universitas Studiorum ordinis Canonicorum Regularium Sanctae Crucis. 56 p. Kiadói papírkötés.
20098.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga Sándor: Rickert Henrik filozófiája. A modern értékfilozófia alapvetése . Az Akadémia Filozófiai Könyvtára 5. Bp., 1931, MTA. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel. Felvágatlan lapokkal, két lapot felvágtak.   Heinrich Rickert (1863-1936) német neokantista filozófus.
20099.

Rufpreis:
1 800 HUF

Medveczky Frigyes: Társadalmi elméletek és eszmények. Bp., 1887, MTA. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
20100.

Rufpreis:
1 200 HUF
22

Tessedik Sámuel, Berzeviczy Gergely: A parasztok állapotáról Magyarországon. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20101.

Rufpreis:
1 400 HUF

A mai magyar szociálpolitika. Az 1939. évi közigazgatási továbbképző tanfolyam előadásai. Közzéteszi Dr. vitéz Keresztes-Fischer Ferenc m. kir. t. t., belügyminiszer. Szerk.: Mártonffy Károly. A korszerű közszolgálat útja 10. Bp., 1939., M. Kir. Állami Nyomda. 1030 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, gyűrődésnyomokkal a borítón. Volt könyvtári példány.
20102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sidney Webb - Beatrice Webb: A kapitalizmus hanyatlása. Ford.: Fülöpp Jenő. Bp., 1925, Népszava. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal!
20103.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF