Medveczky Frigyes: Társadalmi elméletek és eszmények. Bp., 1887, MTA. ... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000026/Medveczky-Frigyes-Tarsadalmi-elmeletek-es-eszmenyek-Bp-1887-MTA-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-~II3077747
3077747
20100
460
Books: Social sciences
Beschreibung: Medveczky Frigyes: Társadalmi elméletek és eszmények. Bp., 1887, MTA. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert