Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3076036
11925
459
1995, Tirschenreuth dísztál, "Malmok az út mentén", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 21 cm 3076032
11926
459
1991, Royal Doulton dísztál, "A kovácsműhely", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 21 cm 3076031
11927
459
1991, Vohenstrauss dísztál, "Lóitatás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19,5 cm
3076348
11928
459
Wallendorf kínáló. Jelzett, zománcfestéssel díszített, hibátlan, díszdobozban, d: 27,5 cm 3076347
11929
459
KPM Otto von Bismarck dísztál. Jelzett, hibátlan, dobozában, d: 19,5 cm
3076308
11930
459
2200
Kahla virágmintás leveses tál. Jelzett, matricás, kis kopással, d: 21,5 cm, m: 16,5 cm 3075102
11931
459
Kártyázó idős házaspár, biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, a férfi cipőjén apró lepattanással, 11,5x9,5x7,5 cm
3069979
11932
459
Gránit fali dísztányér, alföldi jelenettel díszítve (gulyások szürkemarhákkal). Kézzel festett, jelzett, kis felületi hibákkal, kopásokkal, d: 21 cm 3070297
11933
459
2 db holland porcelán tárgy: boci formájú tejkiöntő, 15x10x5,5 cm + zenélő-forgó szélmalom, működik, m: 18 cm
3077273
11934
459
2 darab antik fajansz tárolóedény. Hollóházi Riolit kávétároló, sérülésekkel, fedél nélkül, m: 14,5 cm + Gránit fali sótartó, kis kopással, 15x10x16 cm 3077235
11935
459
Alföldi utasellátó tányér. Jelzett, kis kopással, d: 24 cm 3075185
11936
459
3 db vegyes porcelán: fehér mázas gyerek, román kócsag figura, koboz formájú fedeles dobozka. Változó, sérült / javított állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF