Porzellan

Zahl der Lose: 420

1995, Tirschenreuth dísztál, "Malmok az út mentén", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 21 cm
11925.

Rufpreis:
2 000 HUF

1991, Royal Doulton dísztál, "A kovácsműhely", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 21 cm
11926.

Rufpreis:
2 000 HUF

1991, Vohenstrauss dísztál, "Lóitatás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19,5 cm
11927.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf kínáló. Jelzett, zománcfestéssel díszített, hibátlan, díszdobozban, d: 27,5 cm
11928.

Rufpreis:
2 800 HUF

KPM Otto von Bismarck dísztál. Jelzett, hibátlan, dobozában, d: 19,5 cm
11929.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kahla virágmintás leveses tál. Jelzett, matricás, kis kopással, d: 21,5 cm, m: 16,5 cm
11930.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kártyázó idős házaspár, biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, a férfi cipőjén apró lepattanással, 11,5x9,5x7,5 cm
11931.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gránit fali dísztányér, alföldi jelenettel díszítve (gulyások szürkemarhákkal). Kézzel festett, jelzett, kis felületi hibákkal, kopásokkal, d: 21 cm
11932.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db holland porcelán tárgy: boci formájú tejkiöntő, 15x10x5,5 cm + zenélő-forgó szélmalom, működik, m: 18 cm
11933.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab antik fajansz tárolóedény. Hollóházi Riolit kávétároló, sérülésekkel, fedél nélkül, m: 14,5 cm + Gránit fali sótartó, kis kopással, 15x10x16 cm
11934.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Alföldi utasellátó tányér. Jelzett, kis kopással, d: 24 cm
11935.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

3 db vegyes porcelán: fehér mázas gyerek, román kócsag figura, koboz formájú fedeles dobozka. Változó, sérült / javított állapotban.
11936.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF