Porzellan

Zahl der Lose: 420

Herendi Viktória mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 40x28 cm
11539.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
21

Herendi Viktória mintás plasztikus tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x14
11540.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11541.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Herendi Viktória mintás oroszlánkarmos váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás m: 18 cm, 8 cm
11542.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi lila Fleurs des Indes (Indiai kosár) mintás, fodros peremén áttört és aranyozott díszítéses tál. Falra akasztható, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 39,5 cm
11543.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi nagy méretű Apponyi zöld mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28 cm
11544.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11545.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi, Óherendi Viktória mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 15 cm
11546.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi rózsa rátétes cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 15 cm,
11547.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11548.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herend Fehér pralinékínáló garnitúra. Kézzel festett, aranyozott, háncsnyomott peremrésszel díszített, fogói stilizált virágszárak. Jelzett, hibátlan, tálca: 28x19,5 cm, tálkák d: 12,5 cm
11549.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
10

Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kissé kopott, m: 14,5 cm
11550.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF