Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3078666
11539
459
40000
Herendi Viktória mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 40x28 cm 3078665
11540
459
40000
Herendi Viktória mintás plasztikus tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x14 2807381
11541
459
3035493
11542
459
22000
2 db Herendi Viktória mintás oroszlánkarmos váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás m: 18 cm, 8 cm 3006077
11543
459
24000
Herendi lila Fleurs des Indes (Indiai kosár) mintás, fodros peremén áttört és aranyozott díszítéses tál. Falra akasztható, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 39,5 cm 2998493
11544
459
28000
Herendi nagy méretű Apponyi zöld mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28 cm 2940104
11545
459
3036612
11546
459
Herendi, Óherendi Viktória mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 15 cm
3052177
11547
459
Herendi rózsa rátétes cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 15 cm,
2856722
11548
459
3071605
11549
459
Herend Fehér pralinékínáló garnitúra. Kézzel festett, aranyozott, háncsnyomott peremrésszel díszített, fogói stilizált virágszárak. Jelzett, hibátlan, tálca: 28x19,5 cm, tálkák d: 12,5 cm 3058332
11550
459
11000
Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kissé kopott, m: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF