Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

Henry Morton Stanley. A nagy afrikai utazó önéletírása. Átdolgozta: Sebestyén Károly. Karriérek. Híres felfedezők. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Weitschawar / Bajcsa-vár. Egy stájer erődítmény Magyarországon a 16. század második felében. Zalaegerszeg, 2002. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.
19086.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tarnów. Kraków, 1975, Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19087.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Bp., 1988, Corvina. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A moldvai csángóság települései, másolat, 42x29 cm
19088.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szörédi Ilona: Olasz mosoly. Gerevich Tibor előszavával. Bp., [1941], Stádium Sajtóvállalat Rt., 248 p. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., 1997, HG & Társa. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19090.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szűcs Sándor: A ványai juhbehajtás és más históriák. Rajzok a régi Sárrét életéből. Ványai Helyismereti Füzetek 2. Dévaványa, 1997, Dévaványai Kulturális és Hagyományőrző Egyesület, 58+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19091.

Rufpreis:
1 800 HUF

George Sbârcea: Szép város Kolozsvár... Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói papírkötés.
19092.

Rufpreis:
1 200 HUF

19093.

Rufpreis:
1 600 HUF

Langweilige Postkarten. hn., én., Phaidon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
19094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Walter Zadek: Kein Utopia... Araber, Juden, Engländer in Palästina. Fotografien aus den Jahren 1935 bis 1941. Das Foto-Taschenbuch 8. Kreuzberg, 1986, Dirk Nishen Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19095.

Rufpreis:
1 400 HUF

19096.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF