Bene István: Karácson Imre élete és művei. (1863-1911.) Halálának 25. évfordulója alkalmából. Különlenyomat. Győr, 1936, Győregyházmegyei Alap Nyomdája, 37 p.+3 t. Kiadói papírkötés.
Vállalkozás, kultúra, polgárosodás. Heckenast Gusztáv születésének 200. évfordulójára. / Enterprise, Culture, Embourgeoisement. Exhibition for the Bicentenary of Gusztáv Heckenast. Szerk.: Benkő Andrea, Lipták Dorottya. Bp., 2011, Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Szinai Miklós - Szűcs László: Horthy Miklós titkos iratai. Az iratokat sajtó alá rendezte, magyarázó szövegekkel és jegyzetekkel ellátta: - - és - - . Magyar Országos Levéltár. Bp., 1965, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés
Désiré de Bernáth: Cléopátre. Se Vie - Son Régne. Traduction Francaise revue par André Leval. Paris,én.,Félix Alcan. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, sérült gerinccel és sérült kötéssel.
Bánhegyi Ferenc: Kossuth Lajos azt üzenete... Kossuth Lajos születésének 200. évfordulójára. Celldömölk, én., Apáczai Kiadó. Kartonált papírkötés, jó állapotban.