Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

Közel a múlt. Tanulmányok a XIX. és XX.század történelméből. Six Itur ad Astra kiadványa. 1993. 2-4. szám. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19446.

Rufpreis:
1 400 HUF

19447.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Tábori Kornél: Titkosrendőrség és kamarilla. Akták adatok a bécsi titkos udvari és rendőrségi levéltárból. Bevezetőjét írta Marczali Henrik. 36 reprodukcióval. Bp., 1921 Athenaeum. Félvászon kötésben
19448.

Rufpreis:
8 000 HUF

19449.

Rufpreis:
5 000 HUF

Németh György: Karthágó és a só. Az ókortörténet babonái. Bp., 2002, Korona. Kiadói kartonált papírkötés.
19450.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19451.

Rufpreis:
6 000 HUF

19452.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19453.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19454.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19455.

Rufpreis:
6 000 HUF

19456.

Rufpreis:
12 000 HUF

19457.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF