Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

Izmusok sorozat 5 kötete: A neoavantgarde, Az egzisztencializmus, A szürrealizmus, A szentimentalizmus, A naturalizmus. Bp.,1966-1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban.
19923.

Rufpreis:
2 800 HUF

János Mattis Teutsch and the Hungarian Avant-Garde 1910-1935, Berlin, April 20 - July 20 2002. in Association with MissionArt Galéria, Louis Stern Fine Arts. 127p. Angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus, Mattis Teutsch János munkái mellett többek közt Scheiber Hugó, Kádár Béla, Moholy-Nagy László, Molnár Farkas, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Uitz Béla, Tihanyi Lajos alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
19924.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Umberto Eco: Storia della bellezza a cura di - - . [A Szépség története.] Milano, 2004, Bompiani. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19925.

Rufpreis:
2 800 HUF

Miller's Antiques Price Guide. 1990 (Volume XI.) Compiled and edited by Judith and Martin Miller. [Cranbrook], 1990, Miller Publications. Angol nyelven. Gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
19926.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beke László (szerk.): Gyarmathy Tihamér. Fotogramok. Bp., 2008, Magyar Fotográfiai Múzeum. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19927.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fejér Kati: Kalocsa kincse. / Treasures of Kalocsa. Bp., 2012, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19928.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db népművészet és kézimunka témájú könyv: Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Herczeg Beáta: A hímzéstől a subrikálásig. Kézimunkakönyv kezdőknek és haladóknak. Bp., 1988, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. + Cami Dröge: Keresztszemes minták a sublót mélyéről. Bp., 2018, CSER Kiadó. Kiadói tűzött papírkötés.
19929.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (színes) t.+ 303 p.+ 40 (fekete-fehér képek) t.+ 1 melléklet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, átlátszó műanyag védőborítóban.
19930.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrálva. Magyar, olasz, román és német nyelven. Kiadói papírkötés, 43,5x33,5 cm. DEDIKÁLT
19931.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, a borítón és gerincen kis sérülésekkel.
19932.

Rufpreis:
2 800 HUF

19933.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ricci, Corrado: L' arte nell' Italia Settentrionale. Bergamo, 1910, Istituto Italiano d'Arti Grafiche, X+442 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel.
19934.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF