Norbert Schneider: The art of the Portrait. Masterpieces of European portrait painting. 1420-1670. Köln,2002.,Taschen. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Tibor Wehner: Josef Bartl. Bilder 1951-2000. Stutgart, 2001, Verlag der Deutsch-Ungarischen Gesellschaft. 100 p. Német nyelven. Bartl József festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Czmarkó Frigyes szerk.: Budapesti Lakásépítő Vállalat - 1948-1973 - Bp., Építésügyi Tájékoztatási központ. Kiadói műbőr kötésben, kissé sérült papír védőborítóval, néhány aláírás a belső kötéstáblán
Kunt Ernő: Temetők népművészete. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + 6 db vegyes temetkezéssel kapcsolatos kiadvány
Deim Pál: Album. Deim Pál képeslap-montázsai. Bp.,1993, A&A. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott bársonykötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (501./800), a művész által aláírt példány.
Die Miniaturen der Berliner Baisonqur - Handschrift. 28 farbige Tafeln von Hrsg. von Volkmar Enderlein. Insel-Bücherei Nr. 865. Leipzig, 1969, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.