Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

Decadence. Aspects of Austrian Symbolism. Editors: Agnes Husslein - Acro, Alfred Weidinger. Vienna, 2013, Belvedere. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19731.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prokopp Mária: Medieval Frescoes in the Kingdom of Hungary. H.n., 2005, Méry Ratio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19732.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19733.

Rufpreis:
4 000 HUF

Romváry Ferenc, a képtárcsináló. Írta és szerk.: Romváry Ferenc. H.n., 2017, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19734.

Rufpreis:
1 200 HUF

19735.

Rufpreis:
1 800 HUF

Caravaggio and his followers. Leningrad,1975,Aurora Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19736.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Friedrich Burgdorfer: Das Haus der Deutschen Kunst 1937-1944. Band II.: Neue deutsche Malerei. Kiel, 2011, Arndt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, gyűrött címlappal.
19737.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kárai Petra, Veszprémi Nóra (szerk.): München / Magyarul - Magyar művészek Münchenben 1850-1914. Bp., 2009, Magyar Nemzeti Galéria. 337 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Szinyei Merse Pál, Ferenczy Károly, Hollósy Simon, Vaszary János, László Fülöp, Benczúr Gyula, Csók István, Frank Frigyes műveivel illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
19738.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Aknai Tamás: Lent, délen... Képek, arcok Pécs képzőművészeti életéből a 20-21. század fordulóján. Bp.-Pécs, 2013, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
19739.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. Magyarország művészeti emlékei I. köt. Bp., 1938, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
19740.

Rufpreis:
3 000 HUF

Polgár Árpád (szerk.): Márffy magángyűjteményekben. H.n., 1998, Polgár Galéria. 73 Márffy Ödön mű reprodrukciójával. Kiadói kartonált papírkötés.
19741.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kolozsváry Marianna (szerk.): Ámos Imre, a ,,magyar Chagall". Bp., 2013, Szépművészeti Múzeum-Magyar Nemzeti Galéria. 234p. Színes és fekete-fehér képekkel, Ámos Imre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19742.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF