Szilágyi Enikő Parlando. Esszék, kritikák, versek. Essais, critiques, poémes. Bp., 2017, Fekete Sas. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és francia nyelven. Benne a 2. CD-vel. Az 1. CD hiányzik. Kiadói papírkötés.
Peter H. Feist: Pierre-Auguste Renoir. 1841-1919. Ein Traum von Harmonie. Köln, 1987, Benedikt Taschen. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Offset és Játékkártya-ny. Több festőművész, köztük Bak Imre, Fehér László, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Nádler István műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel.
Kürti Emese (szerk.): Moholy-Nagy László. Új viszonylatok. Bp., 2011, Ludwig Múzeum Baráti Köre Egyesület. 62 p. Moholy-Nagy László fotóművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vonderlinn, J.: Statik für Hoch- und Tiefbautechniker. Ein Lehrbuch für den Unterricht an bautechnischen Lehranstalten sowie zum Selbstunterricht und Nachschlagen mit 194 Uebungsaufgaben und 486 Figuren nebst einem Anhang von Tabellen. Bremerhaven, [1905], L. v. Vangerow, XI+(1)+377+(7) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos.
1926 A Budapesten élő hódmezővásárhelyi művészek együttes és a vásárhelyi városházán rendezett kiállításának katalógusa. (Kallós Ede, Tornyai János, Endre Béla, Rudnay Gyula, stb ) 14p. vitéz Darvassy István szervezésében