Porzellan Zahl der Lose: 573
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045396
11929
456
Aquincum táncoló legény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3047180
11930
456
1980 Moszkvai olimpia Misa mackó porcelán figura, 17 cm. Jelzett, hibátlan 3041978
11931
456
Kathy porcelán baba, jelzett, h: 12 cm
3042106
11932
456
13 darab klf fajansz állatfigura, klf méretben és állapotban, h: 38 cm alatt 3044066
11933
456
Aquincum rózsa. Kopott, pattogzott, jelzett, h: 11 cm
3044062
11934
456
4 darab kis porcelán, Zsolnay kulacs sérült, kutya, róka, kopással, m: 4-10 cm
3044038
11935
456
Retro kínáló, jelzés nélkül, lepattanással, kopással, 23x17 cm 3044001
11936
456
ENS bonbonier plasztikus rózsa fogóval, jelzett, minimális kopottsággal, 12x10x9 cm
3043997
11937
456
Wallendorf virágmintás váza, mélyvörös fonton aranykontúrozott virág mintával, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
3040906
11938
456
Witeg Kőporc bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm
3040895
11939
456
Aquincum aquazur malacka figura, jelzett, farka hiányzik, h: 5 cm 3040891
11940
456
Stilizált róka porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF