Porzellan Zahl der Lose: 573
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028213
11905
456
3028833
11906
456
Japán, XX. sz. első fele, 9 darab kézzel festett jelenetes tányér. Jelzett, sérüléssel, d: 18,5 cm
2948386
11907
456
Antik festett fajansz kínálótál, fém szerelékkel, "MS.2078" formaszámmal, kopással, 17x12 cm
2824905
11908
456
3025058
11909
456
Antik porcelán hiányos étkészlet. 11 db lapos, 2 mély, kettő tálaló, két süteményes tányér, szószos. Levonóképes, jelzett, kisebb sérülésekkel néhány darabon. 3023598
11910
456
2 db porcelán patikai tégely, Lanolin., Extr. Bellad., kopással, m: 10-16 cm 3029035
11911
456
Delft kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
3013288
11912
456
Muskétás Restaurant Budapest Gránit dísztál, jelzéssel, kopással, d: 22,5 cm 2997247
11913
456
Antik porcelán éjjeli edény. Jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 15 cm
3026274
11914
456
"Gruss aus Pöllau" feliratos, virágmintás osztrák porcelán csésze, hozzá való aljjal. Kézzel festett, jelzett, némi kopással, a csészealj talpán apró lepattanások, d: 9,5 - 15 cm
3026485
11915
456
Rosenthal virágmintás porcelán tálka, 14x9 cm + Vittorio Vergani & Co. szőnyeg reklámos tálka, 14x10,5 cm. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal.
3023018
11916
456
Kézzel festett porcelán váza. Jelzett, kis kopással m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF