Porzellan

Zahl der Lose: 573

11905.

Rufpreis:
6 000 HUF

Japán, XX. sz. első fele, 9 darab kézzel festett jelenetes tányér. Jelzett, sérüléssel, d: 18,5 cm
11906.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik festett fajansz kínálótál, fém szerelékkel, "MS.2078" formaszámmal, kopással, 17x12 cm
11907.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11908.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik porcelán hiányos étkészlet. 11 db lapos, 2 mély, kettő tálaló, két süteményes tányér, szószos. Levonóképes, jelzett, kisebb sérülésekkel néhány darabon.
11909.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db porcelán patikai tégely, Lanolin., Extr. Bellad., kopással, m: 10-16 cm
11910.

Rufpreis:
4 000 HUF

Delft kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
11911.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muskétás Restaurant Budapest Gránit dísztál, jelzéssel, kopással, d: 22,5 cm
11912.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik porcelán éjjeli edény. Jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 15 cm
11913.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Gruss aus Pöllau" feliratos, virágmintás osztrák porcelán csésze, hozzá való aljjal. Kézzel festett, jelzett, némi kopással, a csészealj talpán apró lepattanások, d: 9,5 - 15 cm
11914.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal virágmintás porcelán tálka, 14x9 cm + Vittorio Vergani & Co. szőnyeg reklámos tálka, 14x10,5 cm. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal.
11915.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett porcelán váza. Jelzett, kis kopással m: 12 cm
11916.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF