Nádas Ferenc: Usa. Gazdaság- és társadalompolitikai tanulmány. A Szociáldemokrata Párt Kiadása. Budapest 1943. Kissé sérült papírborítóval Sérült fűzéssel
Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Dante, 559+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kopott, foltos borítóval, sérült címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Vivat academia... Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület és az Országos Erdészeti Egyesület emlékkönyve a bányászati, kohászati és erdészeti felsőoktatás 250. évfordulójára. 1735-1985. Főszerk.: Dr. Bakó Károly. Bp., 1985, OMBKE - Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 3 db: G. M. Gilbert: Nürnbergi napló. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, benne újságkivágásokkal. Balogh Edgár: Hídverők Erdélyben 1944-46. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói papírkötés.; Frank László: Zöld ár. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói papírkötés.;
Fehér Bence: A Kárpát-medencei rovásírásos emlékek gyűjteménye. I. köt.: Korai emlékek (1599 előtt) és kései feliratos emlékek. Magyarságkutató Intézet kiadványai 12. Bp., 2020, Magyarságkutató Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.