Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

19389.

Rufpreis:
800 HUF

Leninről. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben
19390.

Rufpreis:
1 200 HUF

1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
19391.

Rufpreis:
1 200 HUF

19392.

Rufpreis:
800 HUF

Gazda István: Kuriózumok a magyar művelődés történetéből. Tudósnaptár. Bp., 1990, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. + Nemeskürty István: Kis magyar művelődéstörténet. 1000-1945. Bp., 1992, Pannon Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19393.

Rufpreis:
1 800 HUF

Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Dante, 559+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kopott, foltos borítóval, sérült címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
19394.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vivat academia... Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület és az Országos Erdészeti Egyesület emlékkönyve a bányászati, kohászati és erdészeti felsőoktatás 250. évfordulójára. 1735-1985. Főszerk.: Dr. Bakó Károly. Bp., 1985, OMBKE - Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
19395.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:   G. M. Gilbert: Nürnbergi napló. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, benne újságkivágásokkal.   Balogh Edgár: Hídverők Erdélyben 1944-46. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói papírkötés.;   Frank László: Zöld ár. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói papírkötés.;
19396.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kászonyi Dániel: Magyarhon négy korszaka. Ford.: Kosáry Domokos. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Márkus László. Magyar Századok. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19397.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes II. világháborús könyvtétel, 4 db: Jungerth-Arnóthy Mihály: Moszkvai napló.; Lantos Árpád: Emlékezés a 2. magyar hadseregre 1942-1943.; Náray Antal visszaemlékezése 1945.; Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Bp., 1988-1989., Zrínyi. Kiadói papírkötések.
19398.

Rufpreis:
1 600 HUF

Riadj magyar! 1848-1849 fametszetes ponyvái, csatakrónikái. Szerk., gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Pogány Péter. Magyar Hírmondó. Bp.,1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
19399.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fehér Bence: A Kárpát-medencei rovásírásos emlékek gyűjteménye. I. köt.: Korai emlékek (1599 előtt) és kései feliratos emlékek. Magyarságkutató Intézet kiadványai 12. Bp., 2020, Magyarságkutató Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
19400.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF