Lux Antal - Bakonyvári M. Ágnes - Wehner Tibor - Beke László: Misch Ádám. Művészportré. Ein Künstlerportrait. München, 1998, Verlag Südostdeutsches Kulturwerk, 69 p. Német és magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Misch Ádám festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2 db kisplasztika katalógus: I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1975, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel, többek közt Asszonyi Tamás, Csíkszentmihályi Róbert, Bokros-Birman Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. Kiegészítéssel. + VII. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Bp., 1987, Műcsarnok. A borítót tervezte: Maurer Dóra. Fekete-fehér képekkel, többek közt Haraszty István, Jovánovics György, Lugossy Mária, Samu Géza műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel.
Mallalieu, Huon: The Illustrated History of Antiques London, 1991. Quantum books. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, rengeteg illusztrációval
Kassák Lajos: Az idő múlásában. (Kassák Lajos képeskönyvének fakszimile kiadása, László Gyula kísérőszövegével). Bp., 1971, Képzőművészeti Alap, 12 p. + 2 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, eredeti műanyag tokban.
Freeman Patterson: Photographing the World Around You: A Visual Design Workshop. Toronto, 1994, Key Porter Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Magyar Művészeti Írások. Bp., 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és 1 színes képtáblával illusztrált. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Magyar Művészeti Írások. Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon kötés, kissé hiányos, javított papír védőborítóban.
In memoriam Leonardo da Vinci. A titkos mindenség. Kiállítási katalógus, Tatabánya, Kortárs Galéria. Tatabánya, 2008.,Közművelődés Háza Közhasznú Nonprofit Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Greg Stevenson: Art deco ceramics. Shire Publications, 1998, kiadói papírkötés, angol nyelven, 40p. Ritka kiadvány, mely gazdag képanyaggal illusztráltan enged betekintést az angol art deco porcelánok és kerámiák világába.